O mnie

to na minta

Źródło: Natalia W-B

Nie bardzo potrafię pisać o sobie więc będzie to raczej kilka podstawowych informacji:).

Niedawno ukończyłam studia podyplomowe na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, kierunek: Uprawa i wykorzystanie roślin zielarskich i alternatywnych.

serc m

Nazwa bloga jest taka, a nie inna ponieważ strona ta przygotowywana była pod biznes, który umarł śmiercią naturalną, tzn. został porzucony i przepadł. Szkoda mi było pracy włożonej w ogarnianie WordPressa, więc postanowiłam zacząć pisać o czymś, co mnie naprawdę interesuję. Uznałam to za w miarę dobry pomysł, ponieważ zawsze, gdy udało mi się już znaleźć jakąś ciekawą informacje, przepis, itp. i chciałam po jakimś czasie do tego wrócić, przypomnienie sobie „gdzie ja to widziałam” zajmowało mi sporo czasu. Tak, więc na blogu będą pojawiać się wpisy z tematyki: zioła, rośliny lecznicze, zdrowy tryb życia, naturalne kosmetyki, ciekawe książki, kulinaria, itp.

Wszystkie receptury, napary, przepisy i inne takie, które będą tu umieszczane mnie nigdy nie zaszkodziły, a wręcz przeciwnie, ale ja to ja, więc niech każdy stosuję na własną odpowiedzialność :)

Zapraszam!

Natalia Woch-Bogusz